Vložit inzerát

NAVOLÁVÁNÍ SCHŮZEK - pojišťovnictví

Emil Fritsche
Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
Brigáda 5.000 Kč - 20.000 Kč

Náplň práce

Dobrý den, hledáme telefonistku k navolávání studených kontaktů a sjednávání schůzek, zapisování do tabulek a do kalendáře.

Co budu dělat ?

Volat, volat a volat. Dostanu seznam klientů s úkoly, obvolám je, výsledek zapíšu do tabulek s příslušnou administrativou a případné schůzky do kalendáře.

Co musím splňovat ?

- Denní aktivita, je potřeba volat každý den.

- Nutnost každodenní práce s lidmi - neexistuje den, kde by byla jen administrativa, volání je priorita.

- Pevné nervy, občas jsou potřeba - když se klient špatně vyspí a pošle Vás někam.

- Spolehlivost a upřímnost - potřebuji vědět, zda zrovna voláte, mít jistotu, že tam voláte atd..

- Ochota a chuť učit se - musím vědět, co lidem nabízím a co lidé mají uzavřené, stačí mi základní povědomí o co se jedná.

- Obchodní duch - pořád se jedná o obchod, potřebuji uzavírat smlouvy.

- Slušné vystupování a komunikace - musím se umět chovat do telefonu.

- Znalost technologií - vím jak funguje e-mail, jak se někde registrovat přes Google a tak nějak vím kde co najdu +/-.

- Znalost práce v tabulkách Google, případně v Excel tabulkách - práce je v Google Sheets, což je podobné Excelu

- Znalost Českého jazyka - při psaní SMS například.

- Tarif, neomezené volání a SMS do všech sítí - nezbytnost, kterou zaplatím.

- Notebook, PC nebo tablet - případně stačí chytrý telefon, pokud v něm umíte s Google tabulkou (zmenšené a méně přehledné) a s Google kalendářem.

- Zkušenosti v oboru výhodou.

- Zkušenosti s telefonováním velkou výhodou.