Vložit inzerát

SALESFORCE DEVELOPER | PRAGUE | 80 - 110 000 CZK

Grafton Recruitment s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek Od 80000 CZK do 110000 CZK

Náplň práce

Do našeho Salesforce týmu vývojářů hledáme nové kolegy. Pokud máš předchozí zkušenosti s programováním v Salesforce a chceš je dál rozvíjet na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí, jsi na správné adrese.

Co Tě u nás čeká?

- Práce v našem týmu vývojářů, kteří pracují na vývoji, úpravách, implementaci a integraci platformy Salesforce u našich zákazníků
- Práce na lokálních i zahraničních projektech
- Design, vývoj, testovaní a správa Salesforce
- Spolupráce s architekty, business analytiky a projektovými manažery na přípravě plánu projektu a následné realizaci řešení
- Podílení se na celém cyklu vývoje od designu až po nasazení
- Permanentní rozvoj – kromě neustálého rozšiřování znalostí při řešení technických výzev u klientů, jsou to především školení od Salesforce (tzv. Trailheady) a další školení organizovaná CGI
- Zdarma Salesforce certifikace
- Možnost získat zkušenosti i s dalšími technologiemi