Vložit inzerát

SOFTWÉROVÝ INŽENÝR PLC

Grafton Recruitment s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek Od 65000 CZK do 70000 CZK

Náplň práce

Hledáme zkušeného inženýra pro náš tým, který se zabývá vývojem řídicích systémů pro manuální a plně automatické procesní jeřábové systémy pro různé průmyslové obory.

Vaše úkoly budou:
- Samostatné vyjasnění rozsahu dodávky a výkonu řídicího systému jeřábu na základě potvrzení objednávky zákazníka s oddělením projektového plánování.
- Vyjasnění rozhraní s oddělením elektrického inženýrství a případně s externími dodavateli.
- Dokumentace technického vyjasnění ve specifikacích a diskuse se zákazníkem.
- Testování, objednávkově specifické úpravy a implementace standardizovaných a individuálních, aplikací závislých softwarových modulů pro ovládání automatizovaných jeřábových systémů a možné periferní nebo propojené dopravní technologie v souladu s dohodnutými službami a dohodnutými termíny dodání, s přihlédnutím k Směrnici o strojích.
- Provádění tovární komise.
- Samostatné uvedení jeřábových systémů do provozu a testování softwaru na místě zákazníka v Německu a v zahraničí.
- Vytváření potřebných systémových a provozních pokynů.

Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, silné technické dovednosti a jste připraveni přijmout výzvu, těšíme se na vaši žádost