Vložit inzerát

Pracovník do služby Podpory samostatnosti

Fosa, o. p. s.
Hlavní město Praha
Brigáda 150 - 170,- Kč

Náplň práce

Ve službě Podpora samostatnosti vám nabízíme práci, která je výzvou i radostí. Hledáme kolegy, kteří se nebojí zodpovědnosti, nevšedních zážitků a výzev a hromady nově získaných zkušeností. Přidejte se k nám a buďte u toho, když člověk prožívá radost z toho, že zvládne věci sám. Pracujeme s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením od 18 let.

Co práce obnáší:

> podpora lidí se znevýhodněním v učení se samostatnosti - nejsme ale osobní asistence
> rozvíjí kreativní myšlení - pointou práce není věci udělat za klienta, ale ukázat je tak, aby je klient zvládl sám
> komunikaci s lidmi s mentálním postižením a jejich blízkým okolím
> kombinace práce ve Fose a v terénu, tedy v přirozeném prostředí našich klientů
> časová flexibilita i stabilita - týdně budete pracovat podle svých možností, mluvit můžeme o 6 i 20 hodinách týdně
> vedení administrativy spojené se sociální prací