Vložit inzerát

IT Business Analyst

Hlavní město Praha
Plný úvazek Od 35000 CZK do 80000 CZK

Náplň práce

Společnost Grafton hledá novou posilu do svého interního IT týmu. Hledáme analytika, který má všeobecný přehled v oblasti IT a ochotu neustále se učit nové věci, ať už jako junior, nebo senior. Nabízíme příležitost pracovat na zajímavých mezinárodních projektech a rozvíjet své dovednosti v oblastech, které Vás nejvíce zajímají. Očekáváme samostatnost a převzetí odpovědnosti za přiřazené úkoly.

Náplň práce:
- Sběr byznys požadavků a jejich transformace do technické podoby.
- Tvorba funkční specifikace (uživatelské rozhraní, datové modely, aplikační rozhraní).
- Podpora interních systémů v rámci regionu střední Evropy, řešení incidentů, změnových a servisních požadavků.
- Účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s mateřskou společností Gi Group.
- Školení uživatelů.
- Možnost podílet se na řízení projektů.
- Komunikace s mezinárodním týmem na týdenní bázi a účast na mezinárodních konferencích.