Vložit inzerát

Obchodní zástupce - stavebniny

JOBSTART s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek

Náplň práce

Jste komunikativní, dravý, je Vám přirozený tah na branku? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE - oblast střech.
Pokud hledáte stabilní pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv, pak hledáme právě Vás!

Vaší denní náplní práce bude komunikace se stávající klientelou, udržování a další rozšiřování vzájemných obchodních vztahů a akvizice nových klientů v regionu Vysočina - kolem Havlíčkova Brodu. Budete odpovědný za tvorbu nabídek, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv a za vytyčené obchodní výsledky. Budete se taktéž podílet na cenotvorbě a administrace spojené s vyřízením vzniklých objednávek.

Jaká je naše představa o ideálním kolegovi:
- má min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- rozumí si s Excelem a Outlookem
- je komunikativní a má reprezentativní vystupování a projev
- je cílevědomý a baví ho vyjednávat
- nejlépe už má zkušenost z jiné obchodnické pozice
- je aktivním řidičem

Co Vám nabídneme?
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- atraktivní fixní část mzdy plus motivační provize
- zaměstnanecké benefity tj. stravenky ,vzdělávání, automobil + mobilní telefon aj.
- nástup možný ihned
- pracovní místo Havlíčkův Brod a okolí