Vložit inzerát

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Exitrans CZ s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek 40000

Náplň práce

Společnost Exitrans CZ s.r.o. se zabývá převážně realizací expresních přeprav po celé Evropě se specializací na země zapadní a severní Evropy.

Momentálně hledáme vhodné uchazeče na pozici řidiče s řidičským oprávněním sk C s platným profesním průkazem.
Zároveň hledáme vhodné uchazeče na pozici automechanik - správce vozového parku

Náš vozový park - MAN, VW Crafter

Všechny vozidla maximální stáří r 2014
Naše firma zabývající se expresní mezinárodní a vnitrostátní přepravou a spedicí hledá vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY s řidičským oprávněním typu B (V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST I VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA PRO ŘIDIČE SK C). Naše firma se specializuje na přepravu z/do zemí Francie, Německa, Španělska, Belgie, Švýcarska, Slovenska, Velké Británie, Itálie a Severní Evropy

Hledáme rovněž vhodné uchazeče na pozici automechanik - správce vozového parku

Požadujeme:
- Zkušenosti s obdobnou pozicí velkou výhodou - případně možnost zaučení
- Řidičské oprávnění typu B (V PŘÍPADĚ ZÁJMU MOŽNOST VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA PRO ŘIDIČE SK. C)
- Orientace pomocí navigace, map, GPS
- Aktivní přístup k práci
- Flexibilita
- Profesionalita
- Komunikativnost
Nabízíme:
- Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
- Nadprůměrné finanční ohodnocení
- Různorodá práce, možnost učit se novým věcem
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Místo pracoviště Praha 10 Bohdalec

- Pro zaměstance s trvalým pobytem mimo území Prahy můžeme zajistit ubytování !!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedenou e-mailovou adresu nebo na tel. č. 732936836