Vložit inzerát

IT PODPORA | až 80 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.
Hlavní město Praha
Nezáleží Od 60000 CZK do 80000 CZK

Náplň práce

Máte zkušenosti jako IT/technická podpora pro zákazníky? Jste komunikativní a Windows, iOS a Android znáte jako své boty? Pak nám neváhejte poslat svůj životopis!

Do mezinárodní společnosti hledáme nového kolegu ú kolegyni na pozici IT Operations Specialist.

Mezi hlavní povinnosti bude patřit:
- poskytování IT podpory ostatním uživatelům (onsite i remote),
- podpora a pomoc s konfigurací IT zařízení, tiskáren, VoIP telefonů, mobilních telefonů, tabletů, internetových linek a dalšího hardwaru a softwaru,
- působíte jako hlavní kontaktní bod pro kolegy,
- stanete se součástí globálního callcentra poskytujícího vzdálenou podporu koncovým uživatelům,
- podpora operačních systémů: Windows, iOS, Android,
- provoz serverovny
- řízení incidentů/žádostí
- školení nových uživatelů,
- likvidace IT zařízení
- poskytování IT poradenství.

Lokalita: Praha - Palmovka
Mzda: 60 - 80 000 Kč/měsíc
Smlouva: 1 rok s možností prodloužení
Nástup: ihned