Vložit inzerát

IT ANALYTIK | herní servery | až 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj)
Plný úvazek Od 40000 CZK do 60000 CZK

Náplň práce

Do našeho Operations centra, odkud monitorujeme herní servery po celém světě hledáme kolegu, který bude promptně reagovat na incidenty, nalézat rychlé a optimální řešení s minimálním dopadem na provoz a analyzovat, jak incidentům příště předejít. Samozřejmě se také bude věnovat veškeré ostatní agendě, která s monitoringem serverů a řešením incidentů souvisí, takže hledáme někoho, kdo už s tím má zkušenosti a plynule se k nám připojí bez dlouhého zaučování.

Co Tě u nás čeká?
▶️ Okamžitá reakce na incidenty a jejich management
▶️ Monitorování a analýza našich herních serverů
▶️ Koordinace a komunikace s technickými týmy a zákazníky v angličtině
▶️ Dokumentace a spolupráce na návrzích pro předcházení incidentů
▶️ Práce v nepřetržitém provozu - 12h směny den/noc, vč. všech příplatků

Co od Tebe potřebujeme?
✅ ZNALOSTI - Musíš se pohybovat ve světě IT. Znát základní terminologii, rozpoznat jednotlivé části HW a jak mezi sebou komunikují.
✅ PLYNULÁ ANGLIČTINA - Fungujeme po celém světě a Tvá pozice bude hodně o komunikaci v angličtině.
✅ OCHOTA SMĚNOVAT - Naše herní servery jedou 24/7, a protože chceme hráčům zajistit 100% komfort, v monitorování se střídáme ve 12h směnách. Noční ale můžeš pracovat z domu.

Co Ti nabízíme?
▶️ Práci v perspektivním prostředí jedné z TOP firem gamingového průmyslu na světě
▶️ Prostředí nových kanceláří s výhledem na Brno s parádní chill out zónou
▶️ Dobrou dostupnost MHD i autem s možností pohodového parkování
▶️ Super kolektiv plný milovníků dobrého kafe, piva a her!
▶️ Samozřejmě možnosti kariérního růstu a mnoho dalšího!

TAK CO, CHCEŠ SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU? PAK NEVÁHEJ A POŠLI NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS!